O blogu, o mnie

Cześć, jestem Piotrek, a to mój blog o psychodelikach. Jest to pisemne uzupełnienie treści dostępnych na moim kanale na YouTubie.

LSD, Psylocybina, Ayahuasca (DMT), Meskalina – to substancje, które potocznie nazywamy psychodelikami lub enteogenami. Większość z nich występuje w naturze, a ludzkość używa ich w celach leczniczych od tysięcy lat. Najnowsze badania naukowe potwierdzają ten medyczny potencjał.

Ten blog to również mój głos w toczącej się dyskusji na temat nieudolnej „wojny z narkotykami” – polityki która doprowadza do ogromnych kosztów społecznych, rozwoju przestępczości, strat finansowych i marnotrawstwa energii władz.

Zapraszam do wspólnej podróży po meandrach mojej psychiki. Można nie zapinać pasów i wysiąść w dowolnym momencie!

__

Jeśli chodzi o mnie to jestem absolwentem Polityki Społecznej na UW i takiej jednej szkoły w Paryżu, gdzie próbowali mnie nauczyć koordynacji projektów kulturalnych. Lubię grać w tenisa, rozciągać się na jodze, zdrowo żyć i udawać różne akcenty.

Kilka ostatnich lat swojego życie spędziłem we Francji. Najpierw jako stypendysta rządu francuskiego przechadzałem się paryskimi uliczkami zastanawiając się co robić ze swoim życiem, później nie miałem czasu na zastanawianie, bo prawie 100% czasu spędzałem w biurze jednego z francuskich start-upów.

Dzisiaj to dla mnie już dawne czasy i wspomnienia, bo z Francji wróciłem jakiś czas temu. W międzyczasie pojeździłem po Brazylii, napiłem się Ayahuasci i chyba zrozumiałem to, co wiedział już Bill Hicks – life’s just a ride.